VELO PROX 4110 Siodełko rowerowe żelowe z wycięciem

Velo to firma która zajmuje się produkcją części rowerowych od 1979 roku. To wieloletnie doświadczenie pozwoliło uplasować się marce w czołówce światowych producentów. Użytkownicy cenią sobie produkty tej marki za design oraz nowatorskie rozwiązania zwiększające komfort.

Velo zajmuje się produkcją siodełek rowerowych, owijek i chwytów kierownicy.

Siodełko VELO PROX 4110 to wysokiej jakości siodełko rowerowe typu kanapa które jest doskonałą propozycją dla każdego rowerzysty który ceni sobie komfort podróżowania.

Możliwość precyzyjnego ustawienia siodełka zapewniają stalowe szyny mocujące ze skalą. Siodełko nie posiada sprężyn ani elastomeru, ale podstawa wykonana w technologii Arc Tech opracowanej przez firmę Velo. Oznacza to że pręty zawieszone są na podstawie wykonanej z materiałów o różnej gęstości. Dzięki temu siodełko pracuje w trakcie jazdy tak jakby było amortyzowane. Całość połączona jest ze sobą bez szwów, tworząc zwartą i wytrzymałą konstrukcję. Wycięcie w siodełku odpowiada za brak ucisku na gruczoł krokowy w przypadku mężczyzn, oraz gwarantuje komfort kobietom. Dzięki syntetycznej powłoce, siodełko nie nasiąka wodą. Wypełnienie żelowe dobrze dopasowuje się do rowerzysty.

Jeżeli zależy Ci na zdrowiu, wygodzie i wytrzymałości to siodełko VELO 4110 Jest propozycją którą warto rozważyć.

Najważniejsze Informacje:

  • Wykonane w technologii próżniowej
  • Wodoodporne
  • Posiada wypełnienie żelowe
  • Podstawa wykonana z materiałów o 2 różnych gęstościach
  • Wycięcie
  • Amortyzacja Arc Tech

Materiał: Stal CrMo, materiał syntetyczny

Producent: Velo

Zestaw zawiera: Siodełko

Wymiary: L: 254 W: 173

Waga: 470g