W ofercie:

KOMIN dwustronny Z FUNKCJĄ OCHRONY TWARZY - PÓŁKOMINIARKA !

KOLOR: CZARNY

MODEL: X5s

ROZMIAR: UNI (obwód głowy 55-62 cm)

Znakomicie sprawdzi się dla osłonięcia twarzy i szyi w czasie uprawiania wszelkiego rodzaju sportów na wolnym powietrzu jak i w codziennym użytkowaniu do osłonięcia ust i nosa.

Pętelki na uszy zapewniają dobre trzymanie, stabilizują maskę podczas ruchu oraz pozwalają na swobodne rozmowy telefoniczne i nieskrępowane korzystanie ze słuchawek.

Komin dwustronny. Przekręcając go pełni dwie funkcje.

Z jednej strony siateczka, która nie utrudnia swobodnego oddychania nawet podczas wielogodzinnego użytkowania.

Z drugiej strony szczelniej zszyta warstwa materiału pełni funkcje pyłoszczelną.

Wykonany z funkcyjnych mikrowłókien w technologii dwuwarstwowej - naturalnie wytworzona podczas oddychania wilgoć zostanie sprawnie odprowadzona od skóry. Wyposażony w unikalny system wentylacji, który pozwala swobodnie oddychać uwalniając parę wodną i zapobiega zawilgoceniu.

Bezszwowa konstrukcja i unikalne połączenie mikrowłókien zapewnia najwyższy komfort użytkowania oraz doskonale dopasowany krój.

Dzianina jest antyalergiczna, nie uczula i nie podrażnia podczas użytkowania. Właściwości bakteriostatyczne pozwalaja na ograniczenie powstawania nieprzyjemnych zapachów.

Produkt trwały i wielofunkcyjny - można wielokrotnie prać i użytkować - spełni swoją rolę przez wiele sezonów. Zalecamy pranie w temperaturze 40 stopni C.

Nie należy prasować !

 

CECHY UŻYTKOWE

• Technologia bezszwowa, dopasowanie do kształtu głowy

• Sprawne odprowadzenie wilgoci na zewnątrz

• Ochrona przed wychłodzeniem i przegrzaniem

• Właściwości bakteriostatyczne i antyalergiczne

• Miła w dotyku

PORA ROKU

- Całoroczna

SKŁAD:

- 42% Nil (tkanina o nowoczesnej strukturze, tkana na płasko z nitkami osnowy i wątku w różnych kolorach, krzyżującymi się pod katem prostym, bardzo wytrzymała i miła w dotyku)

- 46% Poliester

- 12% Poliuretan