Kije LEKI PACEMAKER LITE

 

Kije Leki to absolutny top, najwyższa półka dla najbardziej wymagających użytkowników. Szeroka oferta umożliwia idealne dobranie kijów do własnych potrzeb i oczekiwań - zaawansowani znajdą dla siebie profesjonalny sprzęt, a początkujący wybiorą kijki przystępniejsze cenowo, ale o niewiele mniejszej wartości użytkowej niż kijki profesjonalne. Rozwiązania techniczne stosowane w kijach Leki wyznaczają kierunki dla pozostałych producentów. Ale to Leki zawsze lideruje we wprowadzaniu nowatorskich rozwiązań, dzięki którym kije stają się coraz lżejsze, poręczniejsze, wygodniejsze w użytkowaniu oraz bardziej niezawodne. Codzienny Nordic Walking czy trekking na górskich szlakach Leki będzie efektywny, skuteczny, przyjemny, a przy tym zapewni satysfakcję z posiadania i wykorzystywania najlepszych kijów spośród wszystkich dostępnych na rynku.

 

Materiał:

  • 85% włókno węglowe

Główne zalety :

  • wykonany z wytrzymałego włókna węglowego
  • niezwykle lekki,
  • dwa różne typy końcówek (końcówka gumowa i końcówka widiowa)
  • wygodny uchwyt z tworzywa sztucznego oraz korka
  • średnica: 14 mm

Dopasowana rękawica z systemem Trigger S Shark 2.0

  • Dla kijów o długości do 110 cm w zestawie pasek regulowany w zakresie S/M/L
  • Dla kijów o długości od 115 cm w zestawie pasek regulowany w zakresie M/L/XL

Lubisz nordic walking? Pacemaker Lite jest idealnym partnerem do treningu. Lekki, jednoczęściowy kijek wykonany w 85% z włókna węglowego jest przeznaczony do szybkiego chodzenia. Dwukomponentowy uchwyt z korka w połączeniu z systemem Trigger Shark 2.0 i oddychającym paskiem z siatki zapewnia bezproblemowe połączenie z kijem. Pasek można odłączyć od uchwytu w mgnieniu oka. Grot Speed Tip wykonany z hartowanego metalu jest lekko przechylony do przodu w celu precyzyjnego użycia kijka.

SPEED TIP

Najlepsza przyczepność na każdym rodzaju podłoża.

POWER GRIP PAD

Optymalna przyczepność na ubitych nawierzchniach na długie miesiące. Wykonany z wulkanizowanego materiału.

Wytrzymała rękojeść Trigger S 2.0 Shark, która, dzięki swej ergonomicznej konstrukcji, zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz maksymalny transfer mocy. Obsługa rękojeści jest bardzo mało skomplikowana, więc można jej dokonać za pomocą jednej ręki. Dopełnieniem systemu Trigger Shark jest specjalna rękawica wykonana z wyjątkowo miękkiego oraz swobodnie oddychającego materiału.

Rękawica umożliwia błyskawiczne wpinanie bądź wypinanie kija, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa.

 

Produkt wykonany z 85% karbonu (poliwęglanu), co gwarantuje jego zwiększoną wytrzymałość, odporność na odkształcenia, a przede wszystkim niską wagę.