MĘSKIE BUTY NARCIARSKIE TECNICA 

MODEL: R PRO 70

  • TWARDOŚĆ: FLEX  70
  • Rozmiar na tej aukcji: 43 - długość wkładki 280mm
  • Liczna klamer: 4 Aluminiowe z mikroregulacją
  • Pasek z rzepem szerokości 30mm
  • szerokość skorupy: MV 100mm

Dobieranie rozmiaru butów narciarskich

Rozmiar butów narciarskich podawany jest wg systemu mondopoint, w którym długość podawana jest w cm lub w mm. Przed zakupem zaleca się dokonanie pomiaru długości stopy, buty narciarskie powinny być dłuższe najwyżej o 0,5 cm. Wkładka wewnętrzna podczas pierwszych zjazdów dostosuje się w granicach kilku mm do kształtu stopy.

Męskie buty narciarskie z grupy all mountain przeznaczone dla średnio zaawansowanych narciarzy. R PRO to model buta z kolekcji Performance. Zaprojektowane i skonstruowane tak, aby oferowały jak największy komfort, wydajność i pewność jazdy. Sportowego charakteru butom dodaje system I-Rebound, który łączy skorupę z cholewką za pomocą czterech punktów kontaktu. Zapewnia doskonałe oddawanie energii oraz zwiększa dynamikę.

Buty z serii RENTAL, które charakteryzują się wzmocnioną skorupą zewnętrzną buta w porównaniu z tradycyjnymi wersjami butów.

Łatwe zakładanie buta

Specjalne bardziej miękkie niż reszta powłoki tworzywa sztuczne zastosowane na podbiciu, pozwalają na łatwe zakładanie i ściąganie butów.