Thule NEW WingBar Edge

belki 7214-7214 + stopy 7206 + kit 6061

 

 

 

Thule WingBar Edge ma wyjątkowo niskie mocowania i będąc bliżej dachu, uatrakcyjnia wygląd auta. Zaprojektowany tak by zostać na aucie na dłużej, nawet gdy nie jest używany.
 

Kompletny dachowy bagażnik bazowy szwedzkiej marki Thule z aerodynamicznymi, aluminiowymi belkami Wingbar EDGE. Przeznaczony do samochodów ze zintegrowanymi relingami.

Dzięki konstrukcji z belkami "chowającymi się" w stopach bagażnik New Wingbar EDGE oferuje znakomite właściwości aerodynamiczne, redukując generowany hałas i zużycie paliwa. Świetnie także prezentuje się na samochodzie. Zintegrowany w belkach kanał montażowy umożliwia bardzo łatwe mocowanie akcesoriów różnych producentów za pomocą adapterów T-profil.

Przemyślana konstrukcja i opatentowane rozwiązania umożliwiają bardzo prosty montaż (i demontaż) bagażnika na samochodzie.

W skład zestawu wchodzą:

    • 2 aluminiowe, aerodynamiczne belki Wingbar Edge o odpowiedniej do konkretnego modelu auta długości
    • 4 stopy mocujące z zamkami zabezpieczającymi
    • kit - elementy dopasowujące bagażnik do konkretnego modelu samochodu (uwzględniają kształt zintegrowanego relingu).

 

Do zestawu dołączony jest ponadto specjalnie przygotowany klucz z ogranicznikiem siły dokręcania, sygnalizujący bezpieczne i prawidłowe przymocowanie bagażnika. Najlepsze materiały, najwyższa jakość wykonania i dokładne dopasowanie do konkretnego modelu samochodu gwarantują długoletnie, bezpieczne użytkowanie bagażnika.

Aluminiowe belki Thule Wingbar Edge zostały wykonane w technologii BoxBeam, dzięki czemu są bardzo mocne. Ich kształt przypomina skrzydła samolotu, generują one znacznie niższy hałas oraz mają mniejszy wpływ na zużycie paliwa w stosunku do standardowych owalnych lub prostokątnych belek. Górny rowek T z Interfejsem QuickAccess to rozwiązanie pozwalające na szybki i wygodny montaż akcesoriów (np. uchwytów rowerowych) bez konieczności usuwania górnej uszczelki.

Stopy nowej generacji Thule Edge Flush Rail 7206 są przeznaczone do samochodów ze zintegrowanymi relingami. Uproszczony, w porównaniu do poprzedniej generacji, system montażu jest szybki i intuicyjny. W stopach zastosowano opatentowane rozwiązania, które umożliwiają łatwe i bezpieczne zamontowanie bagażnika do auta. Stopy wyposażone są w zamki uniemożliwiające zdemontowanie bagażnika. Wszelkie elementy mające styczność z relingami wykonano z gumy lub pokryto specjalną, gumowaną powłoką dzięki czemu zminimalizowano ryzyko uszkodzenia relingów.

 

Przed zakupem prosze o kontakt w celu potwierdzenia dostepności.