Rewelacyjne getry termoaktywne damskie marki BRUBECK

model: THERMO LE11870

kolor: purple / fioletowy

rozmiar: S

 

THERMO - to zestaw bielizny damskiej termoaktywna średniej grubości. Wykonana w technologii Seamless z dwuwarstwowej dzianiny o wyjątkowych właściwościach termicznych

Kolekcja THERMO jest idealną ochroną ciała podczas uprawiania sportu w okresie zimowym oraz przejściowym. Polecana do różnych aktywności o wysokim stopniu intensywności, szczególnie biegania i sportów zimowych, jak narciarstwo.

Spodnie damskie, legginsy THERMO marki BRUBECK® zostały wykonane w technologii bezszwowej z dwuwarstwowej dzianiny o średniej grubości. Perfekcyjnie dopasowują się do sylwetki i przylegają do ciała, dzięki temu ich funkcjonalność jest jeszcze bardziej efektywna. Bardzo skutecznie odprowadzają nadmiar naturalnej wilgoci na zewnątrz odzieży. Dodatkowo w strefach o wzmożonej potliwości zastosowano zróżnicowane struktury siatki wspomagające transport wilgoci i prawidłową wentylację. Naturalny proces termoregulacji organizmu ułatwiają również wyjątkowe cechy termoizolacyjne. Produkty z kolekcji THERMO utrzymują optymalną temperaturę ciała. Chronią zarówno przed wyziębieniem, jaki i przegrzaniem organizmu.

Model: LE11870

seria: THERMO

typ: legginsy

Płeć: kobieta

Kolor: purple / fioletowy

skład materiału: 63% poliamid, 35% polipropylen, 2% elastan

gramatura: 230 g/m2

przeznaczenie: bieganie, narciarstwo, snowboard, trekking, jazda na rowerze