ŻELOWA NAKŁADKA NA SIODEŁKO CITY TREKING szeroka 25cm

  • szt.
  • Cena netto: 13,81 zł 40,00 zł 16,99 zł

ŻELOWA NAKŁADKA NA SIODEŁKO

  • PROFILOWANA  profilowane, wypełnienie sprawia, że jazda rowerem jest bardzo komfortowa. Nakładka sprawdzi się zwłaszcza podczas długich rowerowych wycieczek po trudnym terenie – doskonale amortyzuje nierówności na drodze.
  • ŁATWA W MONTAŻU/DEMONTAŻU  można ją dopasować do każdego rozmiaru siodełka – wystarczy założyć ją na siedzisko, a następnie ściągnąć specjalnym ściągaczem. Przymocowana w ten sposób nakładka dopasuje się do kształtu siedziska i nie będzie się z niego zsuwać.
  • UNIWERSALNA – będzie pasowała idealnie do większości siodełek dostępnych na rynku. Sprawdzi się w rowerach miejskich, trekingowych i crossowych.

SPECYFIKACJA:

  • materiał: żel / pianka
  • wymiary max. (dł / szer / wys): ok. 30 / 25 / 5cm
  • waga: ok. 35g
  • kolor: CZARNY
  • Przeznaczenie: rowery miejskie, City, Cross, Treking

Wygodna nakładka na siodełko zapewnia komfortową jazdę rowerem w każdych warunkach. Sprawdzi się zwłaszcza przy długich i trudnych trasach. Będzie idealna zarówno do rowerów miejskich, jak i górskich. Doskonale nadaje się także do rowerów MTB i szosówek. Można wykorzystać ją zarówno do jazdy rekreacyjnej, turystycznej, jak i profesjonalnej. Pokrowiec na siodełko jest bardzo lekki i doskonale amortyzuje nierówności na drodze, dzięki czemu rowerzysta może skupić się na swoim ukochanym sporcie. Wygodna nakładka na siodełko to nie tylko komfort, ale również lepsza manewrowość i pozycja podczas jazdy.

Nakładka na siodełko jest bardzo prosta w montażu i demontażuMiękkie, wypełnienie z gąbki i żelu, które znajdziemy w wygodnej nakładce na siodełko, doskonale amortyzuje nierówności na drodze sprawiając, że jazda staje się wygodna.Dodatkową zaletą pokrowca na siodełko jest doskonale wyprofilowana powierzchnia, dzięki czemu jazda jest jeszcze bardziej komfortowa. W nakładce na siodełko znajduje się specjalny ściągacz, dzięki czemu jest ona uniwersalna i doskonale pasować będzie do większości siodełek na rynku. Ściągacz nie tylko idealnie dopasuje pokrowiec do siodełka, ale również sprawi, że nie będzie on się ślizgał i przesuwał.

Nakładka na siodełko to nie tylko komfortowa jazda, ale również mniejsze ryzyko bolesnych obtarć i związanego z tym dyskomfortu. Miękką i amortyzującą gąbkę docenią zwłaszcza miłośnicy długich, rowerowych wycieczek. Pokrowiec na siodełko, oprócz swojej funkcjonalności, jest również wyjątkowo estetycznym dodatkiem, z którym każdy rower będzie się bardzo dobrze prezentował.