TECNICA Buty narciarskie TEN.2 80 HV flex 80 lime

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: TECNICA
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 486,99 zł 999,00 zł 599,00 zł
  • Oblicz

Buty narciarskie TECNICA TEN.2 80 HV są przeznaczone dla średnio jeżdżących mężczyzn, którzy cenią sobie wysoki komfort oraz bezpieczeństwo. Buty idealnie nadają się do zjazdów na średnio trudnych stokach. W butach zastosowano anatomiczną wkładkę i skorupę z Polyolefine, co pozwala na najlepsze dopasowanie się do stopy. Najważniejszą zaletą jest wkładka Ultrafit, jak i 4 klamry aluminiowe. Producent butów narciarskich TEN.2 80 HV postarał się o zastosowanie wielu innych rozwiązań, które również wpływają na ich wysoką wartość.

Flex Index: 80

Szerokość: 102mm

Objętość: HV (High Volume) - duża objętość wewnątrz skorupy, która gwarantuje maksymalny komfort użytkowania

Skorupa: Polyolefine

Cholewka: Polyolefine

Podeszwa: ISO 5355

Wkładka: ULTRAFIT + flat footbed

Klamry: 4 micro ALU

Rzep: 35mm strap

Canting: Single canting

 

Łatwe zakładanie buta

Specjalne bardziej miękkie niż reszta powłoki tworzywa sztuczne zastosowane na podbiciu, pozwalają na łatwe zakładanie i ściąganie butów.

 

Dobieranie rozmiaru butów narciarskich

Rozmiar butów narciarskich podawany jest wg systemu mondopoint, w którym długość podawana jest w cm lub w mm. Przed zakupem zaleca się dokonanie pomiaru długości stopy, buty narciarskie powinny być dłuższe najwyżej o 0,5 cm. Wkładka wewnętrzna podczas pierwszych zjazdów dostosuje się w granicach kilku mm do kształtu stopy.

 

Męskie buty narciarskie z grupy all mountain przeznaczone dla średniozaawansowanych narciarzy. TEN.2 70 VHL to model buta z kolekcji Sport Performance . Zaprojektowane i skonstruowane tak, aby oferowały jak największy komfort, wydajność i pewność jazdy. Sportowego charakteru butom dodaje system I-Rebound, który łączy skorupę z cholewką za pomocą czterech punktów kontaktu. Zapewnia doskonałe oddawanie energii oraz zwiększa dynamikę.

 

-REBOUND

Konstrukcja system łączący za pomocą czetrech punktów kontaktu cholewkę z dolną częścią skorupy działa na zasadzie przekaźnika siły. Gwarantuje doskonały przekaz energii, zwiększa dynamikę i nadaje butom sportowego charakteru.