Gogle GIRO TEMPO MTB blue (Szyba Przeźroczysta S0) mocowanie pod zrywki

model: TEMPO

 • Gogle te zapewniają doskonałą wizję z soczewkami True Sight i Technologią rozszerzonego widoku.

  RAMKA:
  - Konstrukcja ramy EXV

  SZYBA:
  - Soczewki True Sight

  CECHY/FUNKCJE:
  Wyposażone w naszą nową ramkę z Technologią rozszerzonego widoku(EXV) w połączeniu z wyrazistą optyką naszych soczewek True Sight, gogle te zapewniają komfort i ostrość widzenia. W zależności od tego, czy lubisz kolor niebieski, czy też limonkowy, gogle Tempo są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu możesz dobrać swój ulubiony.

  TECHNOLOGIE:

  - Powłoka przeciwmgielna - każdy soczewka w goglach Giro ma naszą powłokę przeciwmgielną, dla dobrej widoczności i dobrych wrażeń podczas jazdy.

  - Expansion view technology - Technologia rozszerzonego widoku - Opracowana i udoskonalona w siedzibie naszego centrum badawczo-rozwojowego w Santa Cruz w Kalifornii, przełomowa technologia Giro (EXV) to nowy projekt ramki, który tworzy niezrównane pole widzenia. Rozpoczęliśmy od zaprojektowania gogli kompatybilnych z kaskiem, a następnie wyeliminowaliśmy i zredukowaliśmy materiał z ramki i zaprojektowaliśmy strefy bezramkowe, aby zoptymalizować masywne soczewki sferyczne i uzyskać maksymalne widzenie peryferyjne w naszych goglach.