KIDO LONG SDS / chopper - Błotniki do rowerów dziecięcych na koło 16"

KOLOR: CZARNY

W każdym dziecku tkwi jakaś mała iskierka Easy Ridera, jego rower jest powodem do dumy na podwórku, a patrząc na rower taty wzdycha i porównuje go ze swoim. Dzięki naszym nowym błotnikom KIDO CHOPPER to porównanie wypadnie teraz na korzyść młodego Bikera.

Wykonane w technologii dwukomponentowej błotniki charakteryzują się niepowtarzalnym designem, rodem z Route 66. Chopperowa geometria błotnika przylega do opony zapewniając optymalną ochronę przed błotem. 

Miękka płetwa na końcówce błotnika wspomaga właściwości ochronne. Charakterystyczny kanał środkowy oprócz funkcji montażowej oferuje możliwość naklejenia w nim elementów odblaskowych zwiększających bezpieczeństwo dziecka na drodze, naklejek zadrukowanych lub tampodruku, kanał ten nadaje również błotnikowi dużą sztywność dzięki czemu nie drga on na nierównościach terenu i stabilizuje błotnik.

Oba błotniki montujemy za pomocą stalowej blaszki w kształcie litery L.  Błotniki dedykowane są do kół 20" jednakże pasują również do niektórych rowerów 24", zależy to od kształtu ramy.

Specyfikacja

  • Producent: SIMPLA
  • Waga: 200 g
  • Rozmiar koła: 16''
  • Materiał: Tworzywo sztuczne – PP
  • Mocowanie: Przedni widelec lub podkowa amortyzatora oraz poprzeczka tylnego widelca